217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Kézmosó garnitúra, 12 személyes

1072. Kézmosó garnitúra, 12 személyes

Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, "LM" mesterjegy, fémnyomott forma, bordázott gyűrűs peremmel, kis sérüléssel

4266 g; m: 5,5 cm, d: 12,5-17 cm