1072. Kézmosó garnitúra, 12 személyes
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, "LM" mesterjegy, fémnyomott forma, bordázott gyűrűs peremmel, kis sérüléssel
4266 g; m: 5,5 cm, d: 12,5-17 cm