217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Tálca

1070. Tálca

Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, Polgár Kálmán mesterjegy, szögletes forma, plasztikus rózsás szegélydísszel

719,5 g; 36,5*28 cm