217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Evőeszközkészlet, 12 személyes

1077. Evőeszközkészlet, 12 személyes

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, különböző mesterjegyek (Wintermantel és Szombathy, KT, GM és 1 db-on Péter Testvérek), angol vágott fazon, vésett T. P. tulajdonosi monogrammal, solingeni acél pengékkel, színtelen üveg fűszertartókkal,

Ntto: 4855 g