1077. Evőeszközkészlet, 12 személyes
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, különböző mesterjegyek (Wintermantel és Szombathy, KT, GM és 1 db-on Péter Testvérek), angol vágott fazon, vésett T. P. tulajdonosi monogrammal, solingeni acél pengékkel, színtelen üveg fűszertartókkal,
Ntto: 4855 g