1071. Evőeszközkészlet, 6 személyes
Pest(?), 1867-1936 közötti és 2005-utáni budapesti fémjelek, 800-ezrelékes ezüst, "HA" mesterjegy, öntött és töltött neorokokó nyelekkel, solingeni acél pengékkel,, össz.: 30 db, doboz nélkül
Ntto: 1120 g; h: 11-25 cm