1079. Olaj-ecettartó
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, bécsi Hivataljellel, "AB" mesterjegy, áttört kosarakkal, színtelen, csiszolt üvegekkel, egy dugó pótolt, apró csorbulással
Ntto: 158,1 g; m: 23,5 cm