217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Kávéskészlet, 4 db -os

1061. Kávéskészlet, 4 db -os

Bécs, 1872 -1922 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, Franz Rumwolf mesterjegy, neorokokó forma, rózsás díszítéssel, vésett "SM" nemesi koronás tulajdonosi monogrammal, izoláló csont gyűrűkkel, kis sérüléssel

2683 g; m: 8-24 cm, tálca: 44*35 cm