217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Kávés garnitúra

1076. Kávés garnitúra

Pest, 1872-1936 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, Bachruch Antal mesterjegy, gyöngysor díszes és magasított áttört peremmel, vésett koronás "SC" tulajdonosi monogrammal, füleken izoláló csont, gyűrűkkel, 1 db tető hiány, apró sérüléssel, össz.: 5 db

1695 g; m: 7,5-14,5 cm; tálca: 38*29,7 cm