217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Díszdoboz

1065. Díszdoboz

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, "Megyer és Hegedűs" mesterjegy, kalapált, hullámos fazon, négy pogácsa lábon, fa betéttel

Ntto: 1242 g; 27,5*21,5*9,5 cm