1078. Gyertyatartó pár
német, 19. sz. vége, hold korona fémjel és W bélyegző, 800-ezrelékes ezüst, kivehetetlen mesterjegy, négyszögletű, tagolt, füzéres talpon, klasszicista stílusú korinthoszi, oszlop szárak, egyik kis restaurálással
521,5 g, m: 25 cm