217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Gyertyatartó pár

1078. Gyertyatartó pár

német, 19. sz. vége, hold korona fémjel és W bélyegző, 800-ezrelékes ezüst, kivehetetlen mesterjegy, négyszögletű, tagolt, füzéres talpon, klasszicista stílusú korinthoszi, oszlop szárak, egyik kis restaurálással

521,5 g, m: 25 cm