217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Kávéskanna

1063. Kávéskanna

Bécs, 1852, 13-latos antik ezüst, Josef Wieninger(?) mesterjegy, hólyagos test, faragott csont füllel, poncolt, virágdíszes tetőgombbal, kis sérülésekkel

645,7 g; m: 22,5 cm