1063. Kávéskanna
Bécs, 1852, 13-latos antik ezüst, Josef Wieninger(?) mesterjegy, hólyagos test, faragott csont füllel, poncolt, virágdíszes tetőgombbal, kis sérülésekkel
645,7 g; m: 22,5 cm