217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Cukordoboz

1080. Cukordoboz

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, Franz Feuchtner mesterjegy, négy öntött lábon álló téglatest, vésett, poncolt szecessziós virágdísszel, kulcslemez, későbbi rátét, működő zárszerkezettel, kulccsal

Btto: 348 g; 10,5*11,5*8,5 cm