1064. Kávéskanna
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, "VC" mesterjegy, négy kecses, öntött lábon, gazdag véséssel, madár alakú tetődísszel, faragott csont füllel, fülön kis sérüléssel
Btto: 637 g; m: 22,5 cm