217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Gyertyatartó

1074. Gyertyatartó

Bécs, 1833, 13-latos antik ezüst, Franz Wallnöfer(?) mesterjegy, kerek talpon balluszteres szár, kivehető, kétkarú forma, stilizált virágos gyűrűkkel tagolva, apró sérüléssel

346,2 g; m: 19,5 cm