1074. Gyertyatartó
Bécs, 1833, 13-latos antik ezüst, Franz Wallnöfer(?) mesterjegy, kerek talpon balluszteres szár, kivehető, kétkarú forma, stilizált virágos gyűrűkkel tagolva, apró sérüléssel
346,2 g; m: 19,5 cm