217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Patikaedény

803. Patikaedény

Itália, 16. sz. ónmázas fajansz, alján: "Taormina, Sicilia, 1905, Pekár Imre" felirattal, restaurált

m: 34 cm