217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Zenith férfi karóra

1120. Zenith férfi karóra

Svájc, 1960 körül, 2005-utáni budapesti fémjellel ellátva, 18 k arany tok, jelzett, indexes számlap naptármutatóval, tokszám: 18000, működik

Btto: 32,6 g