217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Keresztelőérem

1113. Keresztelőérem

német, 19. sz. második fele, antik ezüst, érmén DETLER jelzéssel, filigrán keretben

53,2 g; 11*9,7 cm