1112. Keresztelő pohár
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, Eduard Türk(?) mesterjegy, gépi véset, madaras díszítéssel, üres monogrampajzzsal, kis sérüléssel
71 g, m: 8 cm