217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Keresztelő pohár

1112. Keresztelő pohár

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, Eduard Türk(?) mesterjegy, gépi véset, madaras díszítéssel, üres monogrampajzzsal, kis sérüléssel

71 g, m: 8 cm