1109. Színházi táska
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, Schleifer Antal mesterjegy, áttört fedlapon legyezős dáma motívummal, szarvasbőr bélés fém szerelékkel
Btto: 271,5 g; táska: 18*8,8*1,4 cm