1119. Longines férfi karóra
Svájc, 20. sz. közepe, 2005-utáni budapesti fémjellel ellátva, 18 k arany tok, jelzett indexes számlap és tok: LONGINES CENTENAIRE 1867-1967, működik
Btto: 36,1 g