217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Kereszt medál

1114. Kereszt medál

Pest, 1867-1936 közötti kis ezüst fémjel, 750-ezrelékes ezüst, "SR" mesterjegy, ovális csiszolású, részben fóliázott rodolitokkal (gránát-változat) és barokk igazgyöngyökkel, díszítve

8,2 g; m: 5,5 cm