217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Evőeszközkészlet, 6 személyes

1101. Evőeszközkészlet, 6 személyes

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, neorokokó fazon, solingeni acél pengékkel, üvegbetétes fűszertartókkal, Gerhardt Manó mesterjegy, eredeti dobozán Bittner Lajos cégjelzésével, 1 teáskanál hiányzik,, össz.: 50 db

Ntto: 2547 g