217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Cigarettatárca

1110. Cigarettatárca

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 900-ezrelékes ezüst, ismeretlen mesterjegy, fedlapon udvarlási jelenettel, festett és vonalzománc díszítéssel

160,8 g; 10,2*8*1,2 cm