1110. Cigarettatárca
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 900-ezrelékes ezüst, ismeretlen mesterjegy, fedlapon udvarlási jelenettel, festett és vonalzománc díszítéssel
160,8 g; 10,2*8*1,2 cm