217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Cigarettatárca

1108. Cigarettatárca

Pest(?), 1867-1936 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, ismeretlen "FB" mesterjegy, szecessziós motívummal, vörös almandin navett díszítéssel, 1 db kő hiány, kis sérüléssel

116 g; 9*8,3*0,8 cm