1108. Cigarettatárca
Pest(?), 1867-1936 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, ismeretlen "FB" mesterjegy, szecessziós motívummal, vörös almandin navett díszítéssel, 1 db kő hiány, kis sérüléssel
116 g; 9*8,3*0,8 cm