217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Gyertyatartó

1111. Gyertyatartó

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, Klein Henrik mesterjegy, gyűrűtagos szárral

58,2 g, m: 9,5 cm