1116. Szelence
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, pesti Hivataljel, 900-ezrelékes ezüst, belül aranyozott, királykék zománccal, virágkosár díszítéssel, zománc javított
41,7 g; d: 3,9 cm