1102. Art deco tálca
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, "M(?)" mesterjegy, hengerelt, csapott sarkú téglalap forma, gyöngysor díszítéssel
511 g; 41*16,7 cm