217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Art deco tálca

1102. Art deco tálca

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, "M(?)" mesterjegy, hengerelt, csapott sarkú téglalap forma, gyöngysor díszítéssel

511 g; 41*16,7 cm