217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Likőrös készlet, 12 személyes

1092. Likőrös készlet, 12 személyes

Bécs, 1872-1922 közötti és Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, "VO" és "FJ" mesterjegy, art deco stílusú füles tálca üveglappal, fémnyomott poharak, össz: 13 db

tálca Btto.: 1056 g; 36,2*14,8 cm, poharak: 433 g; m: 11 cm