217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Díszváza talapzaton

912. Díszváza talapzaton

Herend, 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelán, jelzett az alján: kék címerrel és benyomott "Herend" felirattal, Nimeyer Wilmos szignóval, kis javítással

m: 28 cm