217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Gyertyatartó pár

907. Gyertyatartó pár

Meissen, 19. sz. vége, festett porcelán, máz alatti kék kardos jelzettel, masszába karcolt 2617-es számmal, kis tűzi repedéssel

m: 16,5 cm