217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Triptichon középső része - Gésák

984. Triptichon középső része - Gésák

Kitagawa Utamaro (1753-1806), színes fametszet, papír, j.j.l.: készítői pecsét, restaurált

360*250 mm