217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Kávéskanna

1051. Kávéskanna

Bécs, 1840, 13-latos antik ezüst, Carl Raab(?) mesterjegy, trébelt rózsaszálakkal díszítve, feketére festett fa füllel

Btto: 472 g; m: 19,5 cm