815. Albarello
Itália, 16. sz., ónmázas fajansz, alsó peremén: "Pitura Giacomo Failla" felirattal, alján "Taormina Sicilia 1905, Pekár Imre" felirattal, mázhibás, sérült
m: 39 cm