913. Fedeles díszváza
Fischer Emil, Budapest, 1910 körül, festett, aranyozott fehércserép, alján arany koronás "F.E." monogram és "Made in Hungary" jelzet, 6442 formaszám, aranyozás kissé kopott, restaurált
m: 60 cm