217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Fedeles díszváza

913. Fedeles díszváza

Fischer Emil, Budapest, 1910 körül, festett, aranyozott fehércserép, alján arany koronás "F.E." monogram és "Made in Hungary" jelzet, 6442 formaszám, aranyozás kissé kopott, restaurált

m: 60 cm