217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Barátság pohár

852. Barátság pohár

magyar, 19. sz. második fele, rubinpácolt, csiszolt üveg, zománcfestett és aranyozott díszítéssel, "Barátság" felirattal

m: 13,8 cm