217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Konzol

928. Konzol

Zsolnay-gyár, Pécs, 1890 körül, festett, aranyozott fehércserép, áttört díszítéssel, jelzés nélkül, sérült

16*37,5*19,5 cm