217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Cukordoboz

1081. Cukordoboz

Prága(?), 1867-1872 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, "TD" mesterjegy, négy öntött lábon öblös test, gépi vésett díszítéssel, fenéklemezen "Cs M 1871" tulajdonosi monogrammal, apró sérüléssel

Btto: 348,2 g; 10*13,5*10,5 cm