217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Emlékpohár

851. Emlékpohár

magyar, 19. sz. közepe, hengeres, fazettált, színtelen üveg test, rubinpácolt felülettel, zománcfestett díszében koronás magyar címer, "Éljen a Haza" és "Emlékül" felirattal, aranyozása kissé kopott,, apró csorbulással

m: 14 cm