851. Emlékpohár
magyar, 19. sz. közepe, hengeres, fazettált, színtelen üveg test, rubinpácolt felülettel, zománcfestett díszében koronás magyar címer, "Éljen a Haza" és "Emlékül" felirattal, aranyozása kissé kopott,, apró csorbulással
m: 14 cm