884. Fűszertartó VÉDETT - NO EXPORT
Herend, 19. sz. vége, Waldstein mintás, festett porcelán, Ferenc József magyar koronás monogramjával, talpán zöld szalagos jelzettel, sérült
d: 9,5 cm; m: 4,9 cm