217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Fűszertartó VÉDETT - NO EXPORT

884. Fűszertartó VÉDETT - NO EXPORT

Herend, 19. sz. vége, Waldstein mintás, festett porcelán, Ferenc József magyar koronás monogramjával, talpán zöld szalagos jelzettel, sérült

d: 9,5 cm; m: 4,9 cm