1026. Víztartály
Közép-Európa, 19. sz. vége, kalapált vörösréz tartály, öntött sárgaréz szerelékekkel, családi címerrel és nemesi portréval, működő csappal, oldalán kos fejekkel díszítve, felső záróelem hiányzik, kis, sérüléssel
m: 41,5 cm