217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Úti borbély készlet

1033. Úti borbély készlet

angol, 19. sz. vége, fa doboz fém rátétekkel, belsejében bársony és bőr borítású rekeszekkel, csiszolt üveg, ezüst szerelékkel, fém eszközök csont nyéllel, tulajdonosi címerrel és monogrammal,, 1 kulccsal, sérült, hiányos

8*17*24 cm