1033. Úti borbély készlet
angol, 19. sz. vége, fa doboz fém rátétekkel, belsejében bársony és bőr borítású rekeszekkel, csiszolt üveg, ezüst szerelékkel, fém eszközök csont nyéllel, tulajdonosi címerrel és monogrammal,, 1 kulccsal, sérült, hiányos
8*17*24 cm