217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Monstrancia

880. Monstrancia

Párizs, 19. sz. vége, öntött és préselt, aranyozott sárgaréz, színes üveg kőutánzatokkal, eredeti doboz: "BOUASSE JEUNE PARIS" jelzettel, javított, kis sérüléssel

m: 59 cm