880. Monstrancia
Párizs, 19. sz. vége, öntött és préselt, aranyozott sárgaréz, színes üveg kőutánzatokkal, eredeti doboz: "BOUASSE JEUNE PARIS" jelzettel, javított, kis sérüléssel
m: 59 cm