217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Keresztelő készlet, 4 db-os

1090. Keresztelő készlet, 4 db-os

német, 1888-utáni hold korona fémjel és 1902-utáni bécsi behozatali jel, 800-ezrelékes ezüst, solingeni acél pengével, szecessziós díszítésű nyelekkel, apró sérüléssel

Ntto: 117 g; h: 13,7-19,5 cm