217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Emlékpohár

857. Emlékpohár

osztrák, 19. sz. első fele, rubinpácolt, csiszolt üveg, zománcfestett és aranyozott díszítéssel, sérült

m: 12,2 cm