217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Talpas serleg

1040. Talpas serleg

orosz, 19. sz. vége(?), 84-zlotnyikos ezüst, "AB" cirill betűs mesterjegy, kalapált, poncolt, hólyagolt díszítéssel, héber felirattal

319,8 g; m: 28 cm