1040. Talpas serleg
orosz, 19. sz. vége(?), 84-zlotnyikos ezüst, "AB" cirill betűs mesterjegy, kalapált, poncolt, hólyagolt díszítéssel, héber felirattal
319,8 g; m: 28 cm