850. Emlékpohár
magyar, 19. sz. második fele, rubinpácolt, csiszolt üveg, zománcfestett koronás magyar címerrel, "Éljen a haza" és "Emlékül" felirattal, kis kopott, apró csorbulással
m: 14 cm