217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Emlékpohár

850. Emlékpohár

magyar, 19. sz. második fele, rubinpácolt, csiszolt üveg, zománcfestett koronás magyar címerrel, "Éljen a haza" és "Emlékül" felirattal, kis kopott, apró csorbulással

m: 14 cm