1041. Psumimtartó
Pest, 1867-1936 közötti kis ezüst fémjel, 750-ezrelékes ezüst, pesti Hivataljel, kivehetetlen mesterjegy, áttört, poncolt, vésett test, héber felirattal, sérült
82,6 g; m: 17 cm