217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Díszváza

920. Díszváza

Zsolnay-gyár, Pécs, 1930 körül, aranyozott, zsugormázas fehércserép, talpán arany öttornyos jellel, kígyós fülekkel, tűzi repedéssel, apró sérüléssel

m: 36 cm