920. Díszváza
Zsolnay-gyár, Pécs, 1930 körül, aranyozott, zsugormázas fehércserép, talpán arany öttornyos jellel, kígyós fülekkel, tűzi repedéssel, apró sérüléssel
m: 36 cm