217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Díszváza

919. Díszváza

Fischer Ignác, Budapest, 1890 körül, festett, aranyozott fehércserép, áttört díszítéssel, jelezve az alján: masszába nyomott "Fischer I. Budapest", formaszám: 877

m: 38,5 cm