217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Füstölőtartó

999. Füstölőtartó

Japán, 19. sz. vége, bronz, esősárkányokkal és fedelén Fo oroszlánnal díszítve, fenéken jelzett

m: 24 cm