217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Tál

952. Tál

Kína, késői Ming dinasztia, 17. sz., festett porcelán, jelezve az alján, kopott, kis sérüléssel

d: 19 cm; m: 10,5 cm